KMSZ - článek

Spuštění nového webu KMSZ, 30.12.2012

autor: Majorzadáno: 28.12.2012přečteno: 1271fotogalerie: 0diskuze: 0

A tak je to konečně tady - podařilo se mi po dvou měsících práce dokončit předělávku webu KMSZ. Po mnoha kritických připomínkách jsem se rozhodl pojmout správu webu trošku jinak a nejtěžší břemeno obsahu webu přesunout na každého člena klubu. Pryč jsou tímto okamžikem doby, kdy mi bylo na akcích řečeno: "No a tak napiš nějaký ten článek, dej tam pár fotek".  To vše si můžete od této chvíle dělat sami, já jen budu nad vámi držet pomyslnou ochrannou ruku cenzora.

Takže jak na to?

nejdůležitější je přihlášení uživatele - všem členům klubu jsem již účet založil, přihlašovací údaje zašlu obratem po zaslání žádosti na miroslav-vanek@centrum.cz . Přihlašovací údaje odešlu pouze na adresu, kterou jste zadali p. Lojkáskovi při registraci. Po obdržení údajů se můžete do webu přihlásit a můžete:

  • vytvořit svůj nový článek - Osobní složka -> moje články -> přidat článek. Až článek vytvoříte a uložíte, musí ho administrator prohlédnout a upravit případné chyby - poté se teprve bude zobrazovat,
  • vytvořit vlastní fotogalerii k nějaké akci či článku - Osobní složka -> moje fotogalerie -> vytvořit novou fotogalerii - založíte novou fotogalerii, kterou můžete přiřadit k nějaké zlatokopeckké akci nebo článku. Poté v editaci galerie přidáte libovolný počet fotografií, ke kterým můžete přidat i nějaký ten textový popis. byl bych rád, kdyby fotografie měly vypovídající povahu a byl bych nerad za fotografický rozbor jednoho rýžovníka, jak leze do klejmu, jak nasypává, jak rýžuje, jak znovu dosypává, jak znovu rýžuje - to vše v sekvencích po 10 vteřinách.
  • editovat vlastní profil - změnit heslo, přidat vlastní profilovou fotku (omezeno rozměrem). Všichni členové mají vypnuto zobrazování kontaktních informací pro ostatní členy klubu. Můžete si kontaktní údaje upravit a tuto volbu zapnout (jestli tyto údaje chcete pro členy zveřejnit, pro nečleny se nezobrazí).
  • přispívat do diskuze - pod každým článkem nebo akcí je diskuzní vlákno k dané tématice, můžete libovolně přispívat (se zachováním pravidel slušného chování), přispívat mohou i nečlenové.

Nechtělo se mi vytvářet nějakou nápovědu, stejně to nikdo nečte a každý testuje systémem pokus-omyl. Kdo bude mít nějaký technický problém, nechť napíše na výše uvedený email.

Jak zjistíte, chybí mi některé články (historie, naše úspěchy), něco mi poslal Vilém Zlatokop, za což mu patří velké díky !!! nicméně, kdyby se našel někdo, kdo by si s tím dal tu práci a články dodělal, byl bych velice rád....prý je materiálu mnoho...jen to vhodně skloubit dohromady.

Samozřejmě vítám jakékoliv nápady na zlepšení funkčnosti webu.

Major

FOTOGALERIE

K tomuto článku není přiřazena žádná fotogalerie.

DISKUZE

V diskuzi není žádný příspěvek, naprav to a něco ostatním napiš...