KMSZ - článek

MS Navelgas 2015

autor: Slívková Hanazadáno: 27.8.2015přečteno: 1052fotogalerie: 1diskuze: 0

NAVELGAS – SPAIN – MS 2015

      Tak jsme si jako rodina vyrazili vyzkoušet štěstí do Španělska. Cestou jsme nabrali Libora Krejcara. Cesta probíhala pozvolna, měli jsme dost času, tak nás Libor zavedl ve Francii na jednu přírodní atrakci - DUNA DE PYLA. Je to 2,7  kilometrů navátý písek ve tvaru duny kolem pobřeží, celkový objem je 60 milionů m3,   momentální nejvyšší bod je 107 m.

      Také jsme se zastavili na třech různých plážích Atlantického oceánu. Do cíle se nám povedlo dorazit v neděli odpoledne, kde nám drželi místo na stan a auto naši milovaní kamarádi ze Slovenska – Joe-Joe s rodinkou a Danka, Ferko a RiškoII.. Tímto přeji Ferkovi Verbichovi hodně sil k uzdravení !!

     Přijela i  početná výprava z českého klubu v počtu asi 18 lidí, včetně Jirky Dunovského s rodinou.

     V úterý registrace, odskočení na pláž opět se slovenskem a od 17.h krásný slavnostní průvod. Sice jsme si trošku počkali, ale stálo to za to. Navelgas je krásné městečko mezi horami s krásnými a usměvavými lidmi. Celé Španělsko na mě působí pozitivně.

     Od středy jsme se různě střídali v klajmech, protože  pořadatelé měli trošku jiný systém základních kol, potom i postupových, na které jsme nebyli zvyklí. Základní kola byla dvoukolová, výsledky se sečetly a podle toho se postupovalo.

     Za naši rodinu : Jirka 6. v juniorech, Mirek 22. v mužích, já 26. v tradiční – čínské pánvi.

    Po návrhu Jirky Dunovského jsme nastoupili do Národního týmu, ve složení: Adéla Krejcarová, Jiří Dunovský, Jiří Slívka, Hana Slívková, Miroslav Slívka, kde jsme skončili na 8. místě z 15. týmů. Jirka D. s Lubošem Janovcem si vyrýžovali bronzovou medajli v nočním rýžování dvojic.

      Musím zmínit naše Slovenské kolegy, kteří získali stříbrné medajle v 5 členných družstvech a také stříbrné medajle v Národních týmech. No a Riša Kaňa II si vybojoval zlatou v „číně“, Miška Režná stříbrnou v „číně“. Sečteno a podtrženo – 6 členů výpravy = 13 medajlí !! Velká gratulace a úcta !

     Od úterý do soboty byly večery plné hudby, fantastické kapely, včetně dudácké. Čtvrtek patřil zlatokopům z USA, kteří zvali všechny na MS 2016 v Californii.

     Můj dojem z celého mistrovství je vynikající. Sociálky byly ve škole – sice kousek dál od stanů, ale v pohodě, vzhledem k množství lidí teplá voda tekla sem tam, korýtek na mytí až dost, areál udržovaný v čistotě.

    A jak jsem již jednou napsala, když jsou kolem sebe dobří přátelé a super lidičky, drobné nedostatky se odpouští. A ani by to nebylo ono, kdyby šlo všechno úplně hladce….

                                    Takže zase někdy a někde na viděnou !!!!!

                                                                                 Hanka

FOTOGALERIE

43
MS ŠPANĚLSKO - NAVELGAS
autor: Slívková Hana, zadáno: 28.8.2015,
shlédnuto: 1778

DISKUZE

V diskuzi není žádný příspěvek, naprav to a něco ostatním napiš...