KMSZ - článek

Otvírání klajmů 2016 - poděkování

autor: Hrubá Zuzanazadáno: 23.5.2016přečteno: 1198fotogalerie: 0diskuze: 0

Ahoj zlatokopové, zlatokopky a zlatokopčata:-)

Ráda bych touto cestou poděkovala (a věřím, že nejen za sebe) všem, kteří se podíleli na přípravě letošního otvírání klajmů, které se stejně jako loni konalo v Nové Vésce u Bruntálu na zahradě u Slivoňů. Těm také patří největší dík, neboť stejně jako loni bylo i letos vše dokonale zabezpečené - počasím počínaje, přes celou řadu tradičních i ne tak úplně tradičních soutěží až po specielní tombolu pro dospělé, kteří si tak stejně jako děti mohli odvézt kromě nezapomenutelných zážitků také každý svoji výhru - neboť ceny byly opravdu pro všechny. A samozřejmě nesmím zapomenout na úžasné pohoštění v podobě krůtích i vepřových specialit "z popelnice".

Nejvíce mne osobně pobavila netradiční a zcela nová disciplína, kterou byla jízda na koloběžce (a ne nějaké ledajaké :-) Přílišná horlivost a touha některých závodníků po vítězství vedla ke všeobecnému pobavení přihlížejících a jelikož si naštěstí nikdo neublížil, tak se myslím nakonec pobavili všichni. Takže do příštího otvírání doporučuji všem trénovat nejen rýžování, ale také si oprášit udržování rovnováhy na dvou kolech.

Fotky nemám, jelikož nejsem zrovna dokumentaristický typ, takže snad je vloží časem někdo z těch, kteří fotografovali. Ale když se podíváte do loňské galerie - tak věřte, že uvidíte většinu z těch, kteří by byli na těch letošních - jen jsou všichni o rok starší, což se ale zase tak moc nepozná (většinou :-).

Takže ještě jednou veliké díky pořadatelům, sponzorům a účastníkům.

Zuzana 

FOTOGALERIE

K tomuto článku není přiřazena žádná fotogalerie.

DISKUZE

V diskuzi není žádný příspěvek, naprav to a něco ostatním napiš...