KMSZ - článek

Noticka ke Zlatince 2019

autor: Baťochzadáno: 10.6.2019přečteno: 419fotogalerie: 1diskuze: 0

25. ročník soutěže „O zlatinku Beaver City“, 1. června 2019

 

     Byl to jubilejní ročník, zasloužil by si asi odpovídající článek, o čem ale mám já psát. Při soutěži nejdřív vyvolám soutěžící, zajdu do šerifárny pro zlato, nasáčkuju ho, vy (= ti co soutěžili) si vezmete kyblíky, já to odstartuji, většina to má za pár minut vyrýžováno, já tak maximálně stihnu říci rozhodčím kolik bylo zlata, pískovačům kolik kyblů bude na další kolo, vyvolám soutěžící, zajdu do šerifárny (et cetera, et cetera)

     Tak se sluší jako vždy poděkovat těm, kteří při soutěži pomáhali. Už jsem to zmiňoval po vyhlášení, mohli by se mladší členové zamyslet nad tím, že nejstarší členové jezdili pro písek a kýblovali? Já to vždy nechávám na dobrovolnících, ale můžete se u toho s klidem střídat. Tolik práce to nedá. Stejně tak poděkování těm, co registrovaly, měřily, zapisovaly výsledky, psaly diplomy a roznášely ceny. Ne, to není gramatická chyba, protože to z 99% byly ženy. Ještě že Vás máme, milé a ochotné členky naše.

     Tedy to je tak většina toho, co jsem já zaregistroval. Krom toho bylo krásné počasí, zarýžovali si snad všichni, co si zarýžovat chtěli, výsledky máte v příloze tohoto psaní. Celkem se zaregistrovalo 18 mužů, 12 žen, 10 dětí a 9 tříčlenných družstev. Bedřich tentokráte (poprvé) přišel do mužských rukou. Další šanci máte na podzim, to však již půjde o Bedřišku a o pr*el (kdo zůstal, viděl).

     Těším se s Vámi všemi na viděnou pro mne nejdříve ve Zlatých Horách, pak na zavírání a soutěži „Pohár Jendy Červotoče“ a pak třebas někde jinde.

 

Zdraví Josef „Baťoch“ Malý (t.č. předseda KMSZ)

 

Výsledky Zlatinka 2019

FOTOGALERIE

78
O zlatinku Beaver City 2019
autor: Hrubá Zuzana, zadáno: 26.7.2019,
shlédnuto: 547

DISKUZE

V diskuzi není žádný příspěvek, naprav to a něco ostatním napiš...