KMSZ - článek

Postřehy z MR 2019

autor: Slívková Hanazadáno: 5.8.2019přečteno: 428fotogalerie: 1diskuze: 0

Letošní MR  v Novém Kníně dopadlo pro náš klub celkem dobře. Měli jsme zastoupení ve všech kategoriích, kromě V.I.P.  Od mrňat po stařešiny.  Asi se nemusí nikdo stydět za svoje výkony..  Kromě "číňana"  bylo i medajlové umístění ve 2 členných družstvech.  Bronzové medajle jsme si odvezli k Bruntálu ( do Vésky) a taky jedním autem. Členové našeho klubu byli ve finále žen ( 3 z 55), fin. mužů ( 2 z 84), v číně ( 8 z 97), všech teamových kategoriích, sranda týmu a rodince a taky děti a junioři  nás reprezentovali.  Výsledky všech kategorií najdeme v odkaze v článku od Zuzky, nebo na stránkách Českého klubu.

Co dodat, počasí vyšlo, trochu studené vody v sobotu neuškodilo, prostředí bezva, organizátoři super...díky za jejich práci...

Takže se snad sejdeme za rok na tom samém místě, Hanka

 

 

FOTOGALERIE

3
MR 2019 Nový Knín
autor: Slívková Hana, zadáno: 5.8.2019,
shlédnuto: 678

DISKUZE

V diskuzi není žádný příspěvek, naprav to a něco ostatním napiš...