KMSZ - článek

Pohár Jendy Červotoče, zavírání a členská schůze

autor: Hrubá Zuzanazadáno: 4.10.2020přečteno: 330fotogalerie: 1diskuze: 0

O víkendu 19. - 20. září proběhl v Beaver City tradiční Pohár Jendy Červotoče spojený opět se zavíráním klajmů a netradičně proběhla také členská schůze, která se kvůli koronavirovým opatřením nemohla konat v pravidelném červnovém termínu.

Ale hezky popořadě :-) V pátek se začali sjíždět do Beaver City první nedočkavci a kdo přijel, mohl si užít krásný večer plný country písniček v podání Rohlíka a Maxe, kterým tímto velice děkuji, protože to opravdu stálo za to.

V sobotu ráno dorazili další klubáci a předseda, takže mohla být zahájena členská schůze, která se točila hlavně kolem Mistrovství Evropy, jehož budeme v příštím roce spolupořadatelé. Držme si palce, ať se nám podaří zvládnout celou soutěž tak, aby na ni účastníci rádi vzpomínali.

Poté, co byly ukončeny všechny diskuse a pochutnali jsem si na výborné Šárčině sekané, jsem se pustili do soutěžení - opět v tojboji pánev, klobouček, srnčí hřbet. Počasí bylo skvělé, časomíra i zapisovači fungovali bezchybně, takže jsme zvládli všechno hladce. Odpoledne se omladina pustila do přípravy špízů a hermelínů, takže jsem si mohli večer všichni pochutnat.

Vyhlašování výsledků v kategorii dětí i dospělých vypadalo tak trochu jako one family show, protože zřejmě podle hesla „Přijeli jsme, viděli jsme, vítězíme a odjíždíme“ si čtyři ze šesti cen odváželi členové jedné rodiny, kterým to ale ze srdce přejeme :-) Také genderově byly letos stupně vítězů poněkud nevyrovnaně obsazeny, ale jelikož nikomu nebylo nic ulehčováno, tak se zkrátka pánové budou muset příště více snažit :-)

Sobotní večer se pak nesl v duchu zpěvu a příjemné zábavy a ti , kteří zůstali, určitě nelitovali. V neděli dopoledne se všichni postupně rozjeli do svých domovů. Děkuji všem obyvatelům Beaver City za jejich tradiční pohostinnost a trpělivost a těším se na příští zlatokopeckou sezónu, která snad bude vydařenější, než ta letošní.

S přáním všeho dobrého a hlavně pevného zdraví se loučím se sezónu 2020 a přeji nám všem hodně sil do roku 2021.

FOTOGALERIE

35
Pohár Jendy Červotoče, zavírání klajmů a členská schůze 2020
autor: Hrubá Zuzana, zadáno: 4.10.2020,
shlédnuto: 476

DISKUZE

V diskuzi není žádný příspěvek, naprav to a něco ostatním napiš...